August 2011

KONEC

30. august 2011 at 17:18 | * posted by KeT
Je mi to líto, ale dalo se to očekávat. Tento blog mě naprosto omrzel. Vlastně jsem pozrušovala všechny blogy co jsem měla, kromě toho o Panik (odkaz můžete najít v menu) --> díky polorozpadu kapely nejsou novinky, tak mě to nenutí u blogu každej den vysedávat. Založím si nějaký svůj privátní (nevím jestli na blog.cz) a budu si na něj dávat co chci!

Tímto, samozřejmě nekončí má láska k The Vampire diaries. Některé stránky o TVD stále navštěvuji (i když teď jsem žádnou dlouho neviděla :D) a samozřejmě se nemohu dočkat září až začně nová řada. Některá Sb si mě smazala, i když tu "jakoby" platí stále pozastavení. Samozřejmě, teď už mi to je jedno, ale na jednu stranu je to docela nefér ne?

Ale tak co. Teď se chci hlavně věnovat škole. Mám spoustu představ co chci, měla bych si pomalu vybrat nějakou vysokou, vydělat si peníze na řidičák a také nějaké peníze stranou protože o prázdninách chci cestovat. Život je nějaký moc krátký.. takže nemůžu sedět u blogu a čekat na novinky o nějaké Nině, protože je sice krásná, inspirující, ale vlastně mi do života nikdy nic nedá.. takže. (Možná že jste mě za tuhle větu teď odsoudili).. ale od svých 13let bloguji pravidelně - a vím, že v rozmezí 13-15 let jsem na blogu trávila víc času než je normální, byla jsem tak nějako závislá dá se říct. A teď toho lituju. Neříkám, je to krásný koníček mít blog, ale na jednu stranu, je to šílená ztráta drahoceného času. A mohu říct, že v tomhle věku, už mám jiné priority, než aby můj blog navštívilo co nejvíce lidí. :)
Samozřejmě, vám všem přeji v blogovém světě úspěchy - a né jen v tom blogovém, ale i v reálném světě, na který by jste se měli více ohlížet, protože život rychle utíká a aby jste najednou nezjistili, že vám ten krásný mladý věk protekl mezi prsty.

Mějte se hezky :)
KeT// pokud by měl někdo zájem, mám účty na facebooku, twitteru i formspring.me takže kdo by měl zájem at mi tu nechá svůj email a já mu pošlu odkazy. Jinak mě zatím můžete zastihnout i na panik-fans.blog.cz, a pokud by jste měli zájem o Affs tam, klíďo může být. Vyskytuji se tam častěji :)

Ket´s TUMBRL

5. august 2011 at 16:20 | * posted by KeT
Ahoj Ahoj
zdravím opět - komentáře pořád nejdou a můj druhý prohlížeč Explorer je zasekanej, takže než bych něco okomentovala, tak to se na to rovnou můžu vyprdnout. No což - tak si to přiznejme, jsem líná stáhnout jinej :D

Tak aspon přicházím se svým TUMBRL.COM - pokud ho někdo už má můžete mě Follownout, pokud ne, tak se aspoň podívejte.. nebo si ho můžete založit. Je to sice ze začátku trochu obtížné se vyznat, ale po pár dnech už je to docela snadné. Dá se tam psát, dávat obrázky - k tomu to spíše slouží, dávat různé odkazy, videa - částečně mi to připadá jako blog. Akorát nastavení designu není vůbec jednoduché. Všechno je to přes HTML kódy, které na blog.cz z části i chápu, kdežto tady vůbec :D takže si většinou člověk musí vyhledat designéra. No nic.. nebudu se vykecávat a dám vám sem ten odkaz


Nejde to!

3. august 2011 at 19:36 | * posted by KeT
Zdravím,
tak už jsem tak napolovic doma. Ale nečekejte žádné návraty. Spíš přemýšlím o tom, že tento blog úplně zruším. The Vampire diaries miluju, ale blog mě nenadchnul tak jak by měl. Většinou jsem měla blogy i několik let - jeden stále mám. A tento byl spíš - chvilková nuda, která rychle opomenula.

Navíc mám teď problém, že mi nejdou psát komentáře z Google Chrome prohlížeče. Nevím jak je to možné. Pořád mi to tam hází nějakou chybu když odešlu komentář, tak se nezlobte že nic nekomentuju, ale nejde to prostě a já nevím co s tím.

Uvidím, jestli se ještě nerozmyslím, ale tento blog už mě nebaví :(